AQL events

Pałac Pod Baranami

mozaika-pałac-pod-baranami

 

to niezwykłe miejsce, którego historia sięga XVI- tego wieku. Na przestrzeni stuleci Pałac był centrum kulturalnym Krakowa, tętniącym życiem ośrodkiem literackim zaskakującym gości pięknem swych wnętrz. Kamienica wyróżnia się harmonijnym arkadowym dziedzińcem, klasycystyczną fasadą oraz imponującymi salami, które nadadzą każdej uroczystości nietuzinkowy nastrój. Atmosfera tego miejsca jest efektem wielowiekowej tradycji, wyczuwalnej w każdym zakątku.

Usytuowanie budynku w samym centrum Krakowa, przy Rynku Głównym, dodatkowo zwiększa prestiż każdej z uroczystości odbywającej się w nim: balu, bankietu, konferencji czy przyjęcia weselnego. Jest to unikatowe miejsce, oferujące swoim gościom wszystko to co najlepsze.

mozaika-pałac-pod-baranamixxx

Sale Pałacu pod Baranami

są przepięknym dowodem na znakomitą przeszłość tego budynku. Utrzymane w klimacie pałacowym (każda sala w innej kolorystyce), ozdobione stylowymi ornamentami, odnowione i odrestaurowane, stworzą niepowtarzalną atmosferę każdego przyjęcia. Do dyspozycji Państwa pozostaje 5 sal o powierzchni ponad 320m2. Dodatkową atrakcję stanowi olbrzymi taras, którego wykorzystanie urozmaici każde wydarzenie.

Istnieje również możliwość wynajęcia dziedzińca pałacowego.

palacpodbaranami.pl

www.facebook.com