AQL events

obrazek wyróżniający- trendy 2016
0 comments

Trendy ślubne 2016

Każdy nowy rok, a co za tym idzie, zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon ślubny, przynosi nowe trendy i inspiracje, na które z niecierpliwością czekają wszystkie przyszłe Pary Młode. Najbardziej wyczekiwane, to przede wszystkim: trendy w modzie ślubnej, jak również trendy dotyczące motywów przewodnich, czy dekoracji florystycznych. Wiele przyszłych Par Młodych, z początkiem nowego roku, coraz częściej wyszukuje pojawiających się nowinek i informacji dotyczących nowych trendów ślubnych, poszukując wśród nich inspiracji do organizacji tego wyjątkowego dnia, który chcieliby, aby na zawsze pozostał w ich pamięci oraz był miło wspominany przez zaproszonych przez nich gości. Chcąc wyjść im naprzeciw poniżej przedstawiamy kilka drobnych podpowiedzi. Część z wymienionych wątków, z pewnością rozszerzymy w kolejnych artykułach.
Jak wiecie, albo i nie, miniony rok, przyniósł wiele zmian w polskich trendach ślubnych. Większość organizowanych przyjęć, odbiegała znacznie od tradycyjnych kanonów przyjęć weselnych. Dużą popularnością cieszyły się śluby organizowane w stylu rustykalnym, boho, czy vintage. Wśród dekoracji królowały głównie pastele: odcienie mięty, szarości, błękitu, niebieskiego w lodowatym, chłodnym wydaniu. Główny motywem przewodnim był dziki ogród (wiszące, wijące się dekoracje), przeważała lekkość, zwiewność i romantyzm. Przyjęcia chętniej organizowane były w plenerach, gdzie drewniane stare stodoły cieszyły się ogromną popularnością.
Czego więc możemy spodziewać się po przyjęciach organizowanych w nadchodzącym sezonie ślubnym?
Niewątpliwie w dalszym ciągu królować będą trendy ślubów rustykalnych, boho i vintage, które zawładną naszymi sercami również w tym roku. Ukochane przez wiele zeszłorocznych Par pastele, również kontynuowane będą w zbliżającym się sezonie ślubnym. Pojawią się również mocniejsze akcenty kolorystyczne.
Panna Młoda będzie kobieca i romantyczna, ale również pewna siebie, elegancka i glamour.
Suknie ślubne zdobić będą wytłaczane w koronce dekolty, kwiatowe aplikacje, jak również koronkowe i koralikowe „tatuaże” na plecach.
Pan Młody, tak jak w minionym sezonie ślubnym, będzie łączył elegancką klasykę z oryginalnymi dodatkami. Królować będzie połączenie różnych struktur i kolorów.
Jeśli chodzi o dekoracje florystyczne, przyszłe Pary Młode, będą kreowały swój własny styl, a stosowane dodatki będą bardziej spersonalizowane. Ważnym elementem scenografii ślubnej będzie jasne światło i metaliczne odcienie, których akcenty pojawiać się będą począwszy od galanterii papierniczej, poprzez dodatki, dekoracje stołów, czy zdobienia tortów weselnych. Dużą popularnością w dalszym ciągu, cieszyć się będą zwieszane kryształowe żyrandole, nowoczesne sznury żarówek, czy wijące się motywy roślinne tworząc romantyczne girlandy. W bukietach ślubnych i kompozycjach kwiatowych na stołach, przeważać będą połączenia małych i dużych kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych, nadając kompozycją bardziej naturalny charakter. Niewątpliwym hitem, okaże się również wykorzystanie lampionów mocowanych do gałęzi drzew, oraz klatek z dekorami kwiatowymi aranżowanymi w stylu vintage. Głównym mottem przewodnim dekoracji będzie również odpowiednie połączenie koloru, stylu i prostoty, z dużym naciskiem na oryginalność i niekonwencjonalność aranżacji.
Rustykalny nurt królujący w zeszłym sezonie kontynuowany będzie również w zaproszeniach i poligrafii ślubnej. Pokochamy wielkie czcionki oraz z dużą uwagą będziemy wybierać indywidualne treści zaproszeń. Królować będą zaproszenia akwarelowe i pastelowe. Dodatkowo piękną oprawą graficzną wesel 2016 roku będzie stosowanie pieczęci i tłoczeń na foliach w kolorach srebra, złota i miedzi oraz wykorzystanie lśniących papierów.
A co z tortami ślubnymi? W dalszym ciągu kontynuowane będą torty w stylu naked cakes. Trend ten, nie ograniczy się jedynie do tortów, ale również zagości jako element przewodni ukochanych przez Młode Pary candy barów.
Nowoczesną alternatywą dla naturalnych słodkości okażą się również oryginalne torty ślubne tworzone z różnych rodzajów serów, oraz wierze z amerykańskich pączków.

Życzymy Wam wspaniałych realizacji i raz jeszcze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Comments are closed.