AQL events

deszcz-jpg. copy
0 comments

O Agencie 007.

Na początku listopada mieliśmy przyjemność gościć w naszych salach balowych samego Bonda, Jamesa Bonda! Przy okazji specjalnego pokazu filmu Skyfall oraz przedpremierowego pokazu Spectre, najnowszej odsłony przygód superszpiega, w Pałacu pod Baranami odbył się krótki koktajl.

Obowiązywał wieczorowy dess code, a goście mogli zapozować do zdjęcia, z zawsze przystojnym Danielem Craigiem. W doskonały nastrój wprawiały wszystkich bondowskie trunki. Całości imprezy, dopełniły największe hity z filmów o Agencie 007.

Szczególnie miło było nam spotkać kilku naszych dawnych Klientów, w tym projektantkę Aleksandrę Stodółkę. Niedługo na stronie AQLevents pojawią się owoce naszej współpracy. Pozdrawiamy.

Specjalne podziękowania kierujemy do patronującej nam firmy Loungetime z Krakowa, dzięki której nasze sale nabrały bankietowego charakteru. Gorąco polecamy ich usługi!

Nie należy zapominać o głównym partnerze całej imprezy – Kinie pod Baranami! Serdecznie dziękujemy za cudowną współpracę i liczymy na coraz więcej wspólnych imprez.

Miłym zaskoczeniem była frekwencja i zaangażowanie gości. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się świetnie, a koktajl w salach balowych na długo zagości w Waszej pamięci. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia z AQLevents.

bond

Fotografie dzięki uprzejmości Emiliana Aleksandra – Incendo

Comments are closed.